گردن بند طبی سخت چانه دار
ساپورت های گردنی
گردن بند طبی سخت چانه دار

گردن بند طبی سخت چانه دار

1,300,000 1,170,000 ریال
ارسال به دوستان
×
ایمیل شما:*
ایمیل گیرنده:*
نام شما:
پيام شما:
کد امنیتی*
captcha
امتیاز دهید :
کد محصول: 110061

این محصول گردن را در وضعیت خود ثابت نگه می دارد و برای محدود کردن حرکات گردن بکار می رود . فشار زیادی بر روی پایه گردن بوجود نمی آورد و جنس آن بسیار سبک می باشد . مانع خوردن و آشامیدن نمی شود . مواد اولیه آن با پوست بدن سازگاری کامل دارد و هیچگونه حساسیت پوستی ایجاد نمی کند در ضمن به راحتی باز و بسته می شود.

 

راهنمای سایز

  • سایز: 
تعداد:

اطلاعات بیشتر

 

در بسیاری از مشاغل امروز افراد ساعت‌ها پشت میز می‌نشینند و با کامپیوتر کار می‌کنند. همین مسئله باعث ایجاد بیماری‌های زیادی برای آن‌ها می‌شود. یکی از بیماری‌های شایع میان افراد مختلف گردن درد است. گردنبند طبی سخت چانه دار، سر را تا زیر چانه کاملا ثابت نگه می‌دارد و دامنه‌ی حرکت گردن را برای بهبودی سریع‌تر کاملا محدود می‌کند. این گردن‌بندها مانع خوردن و آشامیدن نمی‌شوند و به راحتی می‌توانید آن‌ها را باز و بسته کنید. در شکستگی‌های مهره‌های گردنی، آرتریت روماتونید و لغزش مهره‌ی گردن استفاده از این گردن‌بندها را به شما توصیه می‌کنیم.

 

مشخصات گردنبند طبی سخت چانه دار

 

این محصول گردن را در وضعیت خود ثابت نگه می‌دارد و برای محدود کردن حرکات گردن بکار می‌رود. فشار زیادی بر روی پایه گردن بوجود نمی‌آورد و جنس آن بسیار سبک است. مانع خوردن و آشامیدن نمی‌شود. مواد اولیه آن با پوست بدن سازگاری کامل دارد و هیچگونه حساسیت پوستی ایجاد نمی‌کند در ضمن به راحتی باز و بسته می‌شود.

 

موارد مصرف گردنبند طبی سخت چانه دار

 

گردنبند طبی سخت چانه دار برای درمان گرفتگی‌های خفیف و دیسک گردن کابرد دارد. اگر به آرتروز گردن مبتلا هستید، استفاده از گردن بند طبی سخت چانه دار می‌تواند به شما در درمان این بیماری کمک کند. برخی بیماری‌ها از جمله آتریت روماتوئید، استئوپورز، اسپوندیلوزیس که همگی به نحوی باعث ایجاد درد در استخوان‌ها یا مفاصل می‌شوند نیز ممکن است باعث ایجاد گردن درد شوند. همچنین تنگی کانال نخاعی یا آرتروز گردن نیز از علل شایع گردن درد هستند.

دلایل دیگری هم وجود دارد که می‌تواند باعث ایجاد گردن درد شود. برای تشخیص دقیق نوع بیماری بهترین راه مراجعه به پزشک متخصص است.

 از جمله موارد مصرف این گردنبند طبی:

  • ابتلا به ضایعات شدید گردنی
  • ابتلا به شکستگی‌های پایدار
  • ابتلا به آرتروز شدید مهره‌های گردن
  • ابتلا به فتق دیسک شدید
  • جا‌به‌جایی مهره‌های گردن

 

نکات

گردن درد یکی از دردهای بسیار شایع میان تمام افراد است. گردن درد ممکن است به دلایل مختلفی ایجاد شود از حمله‌های عصبی گرفته تا ضربه‌ها ناگهانی، می‌توانند از علت‌های ایجاد گردن درد باشند.

برای درمان گردن درد راه‌های مختلفی وجود دارد، یکی از بهترین راهکارهایی که باعث کاهش درد و همچنین درمان گرفتگی گردن درد می‌شود، استفاده از محصولات طبی مانند گردنبند طبی است. انواع بسیار متنوعی از این گردنبندها در بازار موجود است.

گردنبند طبی یا آتل گردن اغلب برای درمان گردن درد به کار می‌رود. این محصول طبی با حمایت گردن و کاهش فشار وارد شده بر این قسمت و همچنین گرم نگه‌داشتن آن به کاهش درد کمک می‌کند.

اغلب گردن دردهایی که افراد تجربه می‌کنند به دلیل فشار زیاد یا کشیدگی در ناحیه‌ی گردن ایجاد می‌شود. کار کردن طولانی مدت با کامپیوتر یا پشت میز بدون تغییر حالت، استفاده‌ی طولانی مدت از تلفن همراه به طوری که سر شما کاملا رو به پایین باشد، نشستن یا خوابیدن در وضعیتی که فشار روی گردن ایجاد کند، از اصلی‌ترین علت‌های این نوع گردن درد هستند.

در تصادفات رانندگی، زمین خوردن و انجام ورزش‌ به صورت اشتباه گردن از اولین نقاطی است که دچار آسیب‌دیدگی می‌شود. اگر استخوان گردن یا همان ستون مهره گردن بشکند، نخاع نیز ممکن است آسیب ببیند و در این صورت بیمار دچار ضایعه نخاعی خواهد شد.

عوارض عدم مصرف گردنبند طبی سخت چانه دار

 

  • درد در ناحیه گردن و پیشرفت آسیب دیدگی

  • ایجاد انحراف مهره های گردنی

 

 موارد مصرف:
 شکستگی های مهره های گردنی
 آرتریت روماتونید
 لغزش مهره گردن

 مضرات عدم مصرف:
 درد در ناحیه گردن و پیشرفت آسیب دیدگی
 ایجاد انحراف مهره های گردنی

مشخصات فنی
دانلود

محصولات مشابه

گردنبند طبی نرم

این محصول گردن را محکم نگه داشته و حرکات آنرا محدود می کند، در عین اینکه بسیار سبک می باشد...

کد:110024 بیشتر

گردن بند طبی سخت

این محصول گردن را در وضعیت خود ثابت نگه می دارد و برای محدود کردن حرکات گردن بکار می رود ....

کد:110034 بیشتر

گردن بند طبی فیلادلفیا

این محصول بیشترین کنترل حرکات را در بین گردنبندهای معمول دارا است و حدوداً 70 درصد حرکات ک...

کد:130041 بیشتر

گردن بند فیلادلفیا (نای باز)

این محصول بیشترین کنترل حرکات را در بین گردنبندهای معمول دارا است و حدوداً 70 درصد حرکات ک...

کد:130054 بیشتر

خرید چشم بند خواب

این محصول به منظور کاهش ورود نور از پشت پلک به داخل چشم طراحی شده است . تا با شبیه سازی مح...

کد:140060 بیشتر