اخبار

اخبار روز دنیا در زمینه تندرستی ، ورزش ، توصیه های پزشکی ، تجهیزات جدید را می توانید از سایت آدور پیگیری نمایید

Inner Banner
مقالات

درمان گردن درد عصبی

همانند هر ساختاری، بدن نیز برای پایداری و حرکت به ستون احتیاج دارد. همان‌طور که می‌دانید بدن به‌واسطه ستون فقرات می‌تواند از توانایی راه رفتن و پایداری برخوردار..

۱۴۰۰/۰۳/۲۶ 1 بیشتر بخوانید

گردن‌درد عصبی چیست و چه راه‌هایی برای درمان آن وجود دارد؟

در میان دردهای مختلفی که اکثر ما بارها و بارها در زندگی خود تجربه می‌کنیم، گردن ‌درد عصبی یکی از آزاردهنده‌ترین و رایج‌ترین دردهای موجود بوده و کیفیت زندگی‌مان ..

۱۴۰۰/۰۳/۲۵ 1 بیشتر بخوانید

معرفی بهترین روش‌های درمان آرتروز ستون فقرات

آرتروز کمر و ستون فقرات یکی از بیماری‌های فرسایشی در غضروف‌های پوشش دهنده سر‌استخوان‌های درون مفصلی است که معمولا تا سن 45 سالگی بروز پیدا نمی‌کند. آرتروز را ..

۱۴۰۰/۰۳/۲۳ 2 بیشتر بخوانید

معرفی جدیدترین راه‌های درمان آرتروز گردن

در دهه‌های گذشته روش‌های بسیاری برای درمان آرتروز معرفی شدند که هر کدام با توجه به مفصل درگیر، شرایط سنی بیمار، شدت و گستره بیماری، برای افراد مختلف قابل اجرا ه..

۱۴۰۰/۰۳/۲۲ 5 بیشتر بخوانید

معرفی راه‌های درمان آرتروز پا بدون نیاز به جراحی

آرتروز یکی از شایع‌ترین بیماری‌های التهابی است که مفاصل بدن را درگیر کرده و به مرور زمان باعث از بین رفتن آن‌ها خواهد شد. با نازک شدن مفصل، استخوان‌ها شروع به س..

۱۴۰۰/۰۳/۱۷ 12 بیشتر بخوانید

راه های درمان آرتروز شانه

یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در استخوان‌بندی بدن انسان، شانه است. دامنه حرکت دستان ما و وزن هر دست، به طور مستقیم با سلامت شانه مرتبط است. به خطر افتادن سلامت شانه می..

۱۴۰۰/۰۳/۱۲ 13 بیشتر بخوانید

درمان آرتروز

آرتروز از جمله بیماری‌هایی است که در سنین بالا بروز می‌کند، اما گاهی اضافه وزن، عدم تحرک، نشستن‌های طولانی‌مدت و سبک زندگی ناسالم می‌تواند منجر به کاهش سن ابتلا..

۱۳۹۹/۰۹/۱۸ 462 بیشتر بخوانید

علائم آرتروز

مفاصل متحرک یا سینوویال، بیشتر در معرض آسیب و ابتلا به بیماری‌های مفصلی چون التهاب یا آرتریت هستند. مفصل آرنج، زانو، شانه، گردن، کمر، انگشتان دست، مچ دست، لگن ی..

۱۳۹۹/۰۹/۱۷ 298 بیشتر بخوانید

درمان ساییدگی زانو

زانو از جمله مفاصلی است که بیشتر در معرض آسیب و ضربه قرار دارد، چرا که ایستادن‌های متناوب، افزایش وزن و به‌طور کلی سبک زندگی ناسالم، فشار زیادی به آن وارد کرده ..

۱۳۹۹/۰۹/۱۵ 170 بیشتر بخوانید

قفل شدن زانو

ما در طول روز از مفاصل زانو و ران به شدت کار می‌کشیم و گاهی به دلیل نشستن‌های زیاد، ورزش غیراصولی یا بی‌تحرکی، اضافه وزن و ... فشار مضاعفی را نیز بر زانو وارد م..

۱۳۹۹/۰۹/۱۵ 359 بیشتر بخوانید