اخبار

اخبار روز دنیا در زمینه تندرستی ، ورزش ، توصیه های پزشکی ، تجهیزات جدید را می توانید از سایت آدور پیگیری نمایید

Inner Banner
مقالات

قبل از خرید گن، راهنمای خرید گن لاغری را بخوانید!

بسیاری از زنان و مردان، گن را برای فرم دادن به بدنشان در زیر لباس مجلسی، برای یک مهمانی خاص، یا حتی برای پوشیدن در زیر لباس اداری استفاده می‌کنند.

۱۴۰۰/۰۵/۲۶ 48 بیشتر بخوانید

تاثیر گن در لاغری

امروزه گن لاغری چنان محبوب شده است که در کمد لباس اکثر افراد دیده می‌شود. به دلیل محبوب شدن آن، برای افراد بسیاری این سوال پیش می‌آید گن لاغری چه فوایدی دارد؟

۱۴۰۰/۰۵/۲۵ 43 بیشتر بخوانید

شانه درد نشانه چیست؟

شانه درد، یک بیماری رایج در میان افراد جامعه است. گردن درد، شانه درد و گرفتگی عضلات، همه از نوع دردهایی هستند که همه افراد، حداقل یکبار در زندگی خود آن را تجربه..

۱۴۰۰/۰۵/۲۵ 62 بیشتر بخوانید

علت درد شانه هنگام خواب و درمان آن

کیفیت خواب، در فعالیت‌ها و زندگی روزمره ما نقش و تاثیر زیادی دارد. همه ما برای تجدید نیرو و استراحت دادن به بدن، نیاز به خواب با کیفیت داریم.

۱۴۰۰/۰۵/۲۴ 74 بیشتر بخوانید

بهترین ورزش ها برای کمردرد کدامند؟

کمردرد از جمله دردهایی است که بیشتر افراد، آن را در طول زندگی خود تجربه می‌کنند. عوامل مختلفی در ابتلا افراد به کمردرد موثر خواهند بود. راهکارهای درمان، وابسته ..

۱۴۰۰/۰۵/۲۴ 78 بیشتر بخوانید

6 علت رایج درد و راهکارهای درمان درد شانه

ممکن است یک روز صبح، از خواب بیدار شده و متوجه درد کتف چپ خود شوید. این درد می‌تواند تا حدی مزمن شود که شما را از انجام کارهای عادی، مانند شانه کردن مو یا حتی ب..

۱۴۰۰/۰۵/۱۹ 49 بیشتر بخوانید

درمان به موقع آرتریت روماتوئید گردن، تنها راه جلوگیری از ماندگاری آن

آرتروز گردن و روماتیسم گردن از دسته بیماری‌هایی هستند که بر اثر آسیب دیدن مهره‌های گردن به‌وجود آمده و موجب می‌شوند تا حرکت گردن، با درد بسیاری همراه شود.

۱۴۰۰/۰۵/۱۹ 54 بیشتر بخوانید

انواع واریس، نشانه‌ها و روش‌های درمان

واریس یکی از بیماری‌های شایع در سنین بالا است که ممکن است در سطوح ابتدایی تا پیشرفته بروز کند. این بیماری دارای علائم مختلفی است که یکی از متداول‌ترین آن‌ها، شک..

۱۴۰۰/۰۵/۱۸ 76 بیشتر بخوانید

نقش و تاثیر ورزش برای کشیدگی تاندون شانه

شانه به عنوان یک عضو متحرک و پرکار، بسیار در معرض خطر است. التهاب شانه، یکی از رایج‌ترین مشکلاتی است که باعث درد شانه می‌شود. علت این التهاب، می‌تواند موارد مخت..

۱۴۰۰/۰۵/۱۸ 32 بیشتر بخوانید

علت کمردرد در اوایل بارداری و روش های پیشگیری از آن

کمردرد در دوران بارداری، اتفاقی عجیب و دور از ذهن نیست. بیشتر مادران، در دوران بارداری خود این درد را تجربه می‌کنند. اما در برخی مواقع، این درد می‌تواند نشانه ب..

۱۴۰۰/۰۵/۱۸ 56 بیشتر بخوانید